top of page
טיפול בכאב ברפואה הסינית

!להתראות כאבים, שלום רפואה סינית

.

כאבי גבכאבי ראש ועוד ,יכולים לפגוע באיכות החיים ובתפקוד היום-יומי שלכם. אם אתם סובלים מכאב ,כדאי שתכירו את הרפואה הסינית שמסייעת בפתרון כאבים כבר אלפי שנים ויכולה להתאים גם לתקציב שלכם.


לקום מהמיטה בבוקר, לחתוך סלט או לצאת לבית קפה עם חברים. כל אלו אמורות להיות פעילויות פשוטות ונעימות, אך הן יכולות להפוך למעמסה קשה כשסובלים מכאבים. כאבים יכולים לפגוע בתפקוד היום-יומי, במצב הרוח וביכולות המנטאליות שלכם. בזכות הרפואה הסינית כיום, אתם לא חייבים להשלים עם הכאב או להיות תלויים במשככי כאבים מזיקים. בואו לקרוא הכול על טיפול בכאב באמצעות רפואה סינית קהילתית.

 

אילו כאבים יכולים לפגוע באיכות החיים שלכם?

קיימים מספר סוגי כאב שנחשבים לקשים ומכבידים במיוחד:

מיגרנות: שתיים מכל עשר נשים ,ואחד מכל עשרה גברים סובלים ממיגרנה. המיגרנה היא למעשה סוג של כאב ראש אינטנסיבי ומגביל במיוחד, שנובע ממחלה תורשתית. לעיתים קרובות למיגרנה מתלווים בחילה, הקאה ורגישות לאור ולרעש.

כאבי ראש כרוניים: קיימים מספר סוגים של כאבי ראש קשים, חלקם כרוכים בכאב חד ואקוטי, חלקם מתפתחים לאורך זמן וחלקם קשורים לבעיות בעמוד השדרה או לבעיות בשיניים.

כאבי גב: הגב הוא אזור גדול וחיוני בגוף, שיכול לגרום למגוון סוגי כאב, מרביתם מקושרים לבעיות דיסק, לעצמות ולשרירים. כאב גב תחתון נחשב לכאב הנפוץ ביותר והוא יכול לגרום להגבלה בתנועה ולסבל רב.

כאבי מפרקים: דלקת מפרקים נגרמת כתוצאה מפגיעה ושחיקה בסחוס ויכולה לעורר כאבים קשים.

כאבים אלו הם רק חלק ממגוון הכאבים שפוגעים מידי יום באיכות חייהם של אנשים רבים ברחבי העולם.

 

איך מתמודדים עם הכאב?

אם איכות חייכם נפגעה כתוצאה מכאבים ,בוודאי ניסיתם למצוא לכך פתרונות. מרבית האנשים פונים לרופא ומדווחים לו על הכאב שממנו הם סובלים. במקרים מסוימים נמצא הגורם לכאב והוא נפתר במהירות, אך במקרים רבים אחרים מתחיל מסע ארוך שיכול לכלול בדיקות רפואיות רבות, שימוש במשככי כאבים ובתרופות, ופנייה למבחר מומחים.

מסע רפואי זה חשוב על מנת לאתר מחלות או בעיות פיזיות שונות, אך הוא לא תמיד פותר את בעיות הכאב, כך שרבים מתמודדים עם בדיקות רפואיות, חששות ובירוקרטיה במקביל להתמודדות הקשה עם כאב.


 

האם אפשר להסתפק במשככי כאבים?

משככי כאבים מסייעים להקלה על כאבי גבכאבי ראש ועוד. על אף ששימוש זמני יכול להיות יעיל ובלתי מזיק, שימוש במשככי כאבים לאורך זמן יכול לגרום לנזקים בריאותיים ארוכי טווח. משככי כאבים מסוגים שונים יכולים לגרום לנזקים בכבד, במערכת הדם או לעודד תלות והתמכרות. חשוב להתייעץ עם רופא המשפחה שלכם ולהבין כיצד משככי הכאבים שלכם יכולים להשפיע על בריאותכם ומהם הסיכונים שבנטילתם.


הרפואה הסינית - דרך יעילה ובטוחה להתמודד עם הכאב

אם טרם מצאתם פתרון יעיל לכאבים שלכם, כדאי שתכירו את הרפואה הסינית שמסייעת למיליארדי אנשים ברחבי העולם להרגיש טוב יותר ולשפר את בריאותם. לרפואה הסינית מספר כלים שנחשבים ליעילים ונפוצים:

דיקור סיני - אקופנטורה: דיקור סיני מייצר גירוי ועוזר לגוף לחזור ולבצע את פעילות הריפוי הטבעית שלו. הוא נמצא בשימוש נרחב כבר יותר מ2,500 שנים ונחשב ליעיל בטיפול טבעי בכאבים.

התאמה אישית של התזונה: לפי הרפואה הסינית יש צורך להתאים את התזונה של המטופל למצב הרפואי ולצרכיו. שינויים בתזונה יכולים להקל על הכאבים ולשפר את הבריאות הכללית.

שימוש בצמחי מרפא: קיימות פורמולות צמחים שיכולות להקל על הכאב ולפתור מגוון בעיות, בהתאם לעקרונות הרפואה הסינית.

כוסות רוח: טיפול בכוסות רוח עושה שימוש בכוסות שמפעילות לחץ על העור ושואבת את העור והרקמות לחלל הכוס. הטיפול נחשב ליעיל במיוחד בטיפול בכאבי גב והתכווצויות.


רפואה סינית קהילתית - רפואה משלימה במחיר מושלם

אם חשבתם שטיפולי הרפואה הסינית הם תענוג השמור רק לעשירים, כדאי שתחשבו שוב.

כיום תוכלו להיעזר בהם במחיר שווה לכל נפש ,באווירה נעימה ורגועה, במסגרת הקליניקה לרפואה סינית קהילתית בבית "פנימה" בחיפה.

במרכזי הרפואה סינית המסורתיים, שפעלו כבר לפני אלפי שנים, היה נהוג להעניק למטופלים טיפול במרחב טיפולים מרווח, כאשר מתבצע טיפול במספר מטופלים במקביל. מרכז "פנימה" משחזר את האיכויות המסורתיות של הרפואה הסינית, ומציע בנוסף פרטיות: קיימות מחיצות המפרידות בין מטופל למטופל והטיפול מתבצע כשהמטופלים לבושים בלבוש מלא.


מוגש מטעם מרכז פנימה

photo-1609840534277-88833ef3ddeb_edited.
bottom of page